تازه های سایت


بازیابی اطلاعات

مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات کلینیک هارد دیسک با رعایت استانداردها و بهره گیری از ابزار و تجهیزات پیشرفته ی بازیابی اطلاعات و همچنین دارا بودن کادری مجرب در این زمینه میتواند بصورت تخصصی تمام نیازهای بازیابی اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری مشتریان گرامی را  برطرف نماید .

فعالیتهای کلینیک بازیابي اطلاعات از جمله بازیابی اطلاعات سرور و سایر سرویسهای ریکاوری اطلاعات بصورت تخصصی به هشت گروه ذیل تقسیم میگردد که با کلیک بر روی هر یک از این گروهها میتوانید اطلاعاتی جامع از نحوه فعالیت کلینیک بازیابی اطلاعات درحوزه تخصصی مربوطه کسب نمایید.

 

 

1

بازیابی اطلاعات هارد دیسک

بازیابی اطلاعات هارد دیسک

هارد دیسک میتواند طیف گسترده ای از اطلاعات را در خود نگهداری کند. این اطلاعات میتواند شخصی، کاری، تحصیلی و... باشد.با خرابی هارد دبسک دسترسی به اطلاعات امکانپذیر نخواهد بود و تنها راه بازیابی اطلاعات هارددیسک آسیب دیده داشتن تجهیزات و دانش بروز بازیابی اطلاعات است.کلینیک هارد دیسک با دارا بودن بخش تخصصی و ابزارهای بروز میتواند در کوتاهترین زمان اطلاعات را بازیابی نماید. همچنین کلینیک هارد دیسک در مشکلات نرم افزاری مانند fdisk , format , delete و خرابی فایها و پارتیشن توسط ویروس نیز ارائه دهنده خدمات قوی بازیابی اطلاعات میباشد.

بخش ریکاوری هارد دیسک

2

بازیابی اطلاعات سرور

بازیابی اطلاعات سرور

زمانی که Raid یا هارد دیسکهای یک سرور آسیب می بینند و باعث از کار افتادن Server میشوند، این اتفاق میتواند شروع یک کابوس برای آن مجموعه باشد.کلینیک هارد دیسک کاملا با حساسیت اطلاعات موجود در یک سرور آشنایی دارد.لذا برای بازیابی اطلاعات از سرورها یک بخش جداگانه ایجاد گردید تا با بهره گیری از تجهیزات حرفه ای بازیابی اطلاعات در کمترین زمان اطلاعات از سرورها بازیابی گردد

بخش ریکاوری سرور و Raid

3

بازیابی اطلاعات NAS

بازیابی اطلاعات NAS

(NAS (Network Attached Storage و (SAN (Storage Area Network از تجهیزات پیشرفته ذخیره سازی اطلاعات می باشند که امکان ذخیره و خواندن اطلاعات در شبکه را فراهم میسازند.بنا به نوع سیستم عامل و نحوه چینش هاردهای این قطعات بازیابی اطلاعات آنها نیاز به تجهیزات و تکنولوژی خاصی دارد که این امکان در کلینیک هارد دیسک فراهم گردیده.

بخش ریکاوری NAS

4

بازیابی اطلاعات هارد external

بازیابی اطلاعات هاردهای اکسترنال

بسیاری گمان میکنند که ساختار هارددیسک اکسترنال تفاوتی اساسی با هارددیسکهای داخلی دارد و در مقابل ضربه و شوک مکانیکی و الکتریکی مقاوم هستند.اما این دوتفاوتی ندارند وهاردهای اکسترنال به همان اندازه آسیب پذیرند. در کلینیک بازیابی اطلاعات مشکلاتی همچون عدم شناسایی ،عدم دسترسی به پارتیشن و اطلاعات ، پیغام فرمت ،کم شدن سرعت و... بسادگی قابل یازیابی است.

بخش ریکاوری هارد اکسترنال

5

بازیابی اطلاعات هارد notebook

بازیابی اطلاعات نوت بوک و انواع تبلت

بازیابی اطلاعات کامپیوترهای همراه بخش مهمی درکلینیک هارددیسک میباشد.آسیبهای سخت افزاریی مانند ضربه وریختن مایعات و شوکهای الکتریکی باعث عدم شناخت هارد دیسکهای LAPTOP و TABLET میشوند.ازمشکلات نرم افزاری میتوان به اشتباهات در هنگام نصب و ریکاوری مجدد ویندوز و پاک شدن پارتیشنها ،خرابی فایل سیستم ونمایش پیغام فرمت و حذف فایل و پارتیشن اشاره نمود

بخش ریکاوری لپ تاپ

6

بازیابی اطلاعات  database

بازیابی اطلاعات از بانکهای اطلاعاتی

با آسیب دیدن هارددیسکها یا Raid Array دیتابیسی که روی آنها قراردارند نیز دچارمشکل میشوند.از مشکلات دیگر پایگاه داده میتوان به فقل شدن (locked)، خرابی ساختار (suspect) ،شناخته نشدن دیتابیس و فایلهای پشتیبان و جداول آسیب دیده اشاره کرد.یکی از خدمات تخصصی این مرکز بازیابی و بازسازی دیتابیسهایی مانند: MSSQL ،MYSQL ،All Oracle Database ،Access،Email Database

بخش ریکاوری دیتابیس

7

بازیابی اطلاعات  vmware

بازیابی اطلاعات از سرورهای مجازی (VMWARE)

استفاده از سرورهای مجازی در سازمانها و شرکتها بسیار رایج شده است.با بوجود آمدن نقص بر روی سرور اصلی تمامی این سرویسها از دسترس خارج میشوند.یا ممکن است با تخریب فایل اصلی ،سرورهای مجازی دچار مشکل شوند و اطلاعات در دسترس نباشند.کلینیک هارد دیسک در ضمینه بازیابی اطلاعات از انواع مختلف سرورهای مجاری ESXI BASE و WINDOWS BASE در خدمت مشتریان محترم میباشد

بخش ریکاوری VMWARE

8

بازیابی اطلاعات  فلش مموری

بازیابی اطلاعات کارتهای حافظه ، دوربین و موبایل

معمولا اطلاعات داخل یک موبایل و دوربین و یا USB FLASH از شخصی ترین اطلاعات می باشد که یادآور خاطراتی دست نیافتنی نیز است. لذا بازیابی این اطلاعات حساسیت خاصی بهمراه دارد. بدلیل ذخیره اطلاعات در قطعات الکترونیکی در این دستگاه ها نوع ابزارهای بازیابی اطلاعات خاصی نیاز است که مجموعه کلینیک هارد دیسک این تجهیزات را نیز جهت بازیابی اطلاعات این قطعات دارا می باشد.

بخش ریکاوری مموری و دوربین