آموزش نرم افزار TeamViewer جهت بررسی اطلاعات از طریق ایترنت

نرم افزار TeamViewer یک برنامه کامل جهت Remote Desktop میباشد.این نرم افزار به ما امکان میدهد که بتوانیم از طریق اینترنت با یک کامپیوتر دیگر در هر کجای جهان ارتباط برقرار کنیم و سپس تمامی اعمالی را که بصورت عادی روی کامپیوتر انجام میدهیم از طریق اینترنت روی کامپیوتر دیگر نیز انجام دهیم.

در ابتدا نرم افزار TeamViewer را دانلود کنید دانلود نرم افزار Team Viewer
کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد.در ادامه مطلب بصورت خلاصه به آموزش نرم افزار 
TeamViewer خواهیم پرداخت.
پس از دانلود یک فایل فشرده به اسم tv.zip را دریافت خواهید کرد.این فایل بصورت zip بوده و باید آن را از حالت فشرده خارج نمایید که توسط خود ویندوز میتوانید این کار را انجام دهید.
پس از اینکه فایل از حالت فشرده خارج شد فایل IHC.exe را اجرا نمایید تا نرم افزار TeamViewer شود و از طریق این فرم افزار با استفاده از ID و PASSWORD که از ما دریافت خواهید کرد به یکی از سرورهای کلینیک هارد دیسک متصل خواهید شد و اطلاعات بازیابی شده را بررسی خواهید نمود تا از صحت اطلاعات بازیابی شده قبل از دریافت اطمینان حاصل فرمایید.

بعد از اجرای نرم افزار TeamViewer پنجره زیر نمایش داده خواهد شد.
آموزش نرم افزار Team Viewer برای Remote Desktop

همانطور که مشاهده میفرمایید برنامه Team Viewer اجرا شده ولی ارتباط آن با سرور هنوز برقرار نشده.
بعد از چند ثانیه این ارتباط با سرور از طریق اینترنت برقرار خواهد شد و و سپس قسمت Your ID و Password بشکل زیر تغییر خواهد کرد و یک ID نه رقمی در قسمت YourID نمایش داده خواهد شد.
آموزش نرم افزار Team Viewer

همانطور که ملاحظه می فرمایید اتصال با سرور بصورت صحیح برقرار شده و نرم افزار TeamViewer آماده جهت ریمت شدن و بررسی اطلاعت بازیابی شده میباشد.
در این مرحله لطفا با کلینیک هارد دیسک تماس گرفته تا هماهنگیهای لازم جهت برقراری ارتباط و بررسی اطلاعات بعمل آید.

لطفا اطلاعات ID و Password را به اشخاص دیگر اعلام ننماید.