تماس با کلینیک هارد دیسک
تازه های سایت


آشنایی با هارد دیسک سامسونگ

کمپانی سامسونگ

 

آشنایی با کمپانی سامسونگ

سامسونگ نام برند بسیار آشنا و محبوب در ایران است که به کیفیت بالای محصولات خود مشهور است و دلیل این محبوبیت نیز همین کیفیت و پیروی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیاست. شاید نام سامسونگ را بیشتر در زمینه ی تولیدات لوازم خانگی و یا گوشی های هوشمند بسیار حرفه ای شنیده باشید ولی زمان آن فرارسیده که بدانید که این کمپانی عظیم و پرقدرت نه تنها در زمینه ی لوازم برقی و خانگی بلکه در فناوری نیز جایگاه بزرگی دارد به خصوص در زمینه ی گوشی های هوشمند و بزرگترین اصل خود یعنی کیفیت را در این محصولات نیز رعایت کرده است. یکی از هزاران محصولی که توسط این کمپانی تولید می شود هارد دیسک سامسونگ است.

شرکت سامسونگ با نام Samsung Electronics  یک شرکت چند ملیتی در کره جنوبی است که در زمره ی بزرگترین شرکت ها در زمینه ی الکترونیک و فناوری فعالیت می کند. مدیرعامل این شرکت یعنی وان اوه هیون برای 3 سال متوالی بیشترین درآمد سالانه ی این کشور را به خود اختصاص داد. نام این شرکت یعنی Samsung در زبان کره ای به معنی " سه ستاره " می باشد.

 


هارد دیسک سامسونگ

خط تولید هارد دیسک در این کمپانی 3 سال پیش راه اندازی شد که انواع هارد دیسک اینترنال و اکسترنال فعالیت داشت سپس این بخش توسط کمپانی سیگیت خریداری شد.


شرکت سامسونگ با بهره وری از فناوری ساخت چیپ ست های حافظه قصد تولید درایوهای 16 ترابایتی SSD را دارد. این یعنی حجم فوق العاده بالایی از ذخیره سازی.